» » Maja Glasnerová - Kohútik Zlatý hrebienok
Maja Glasnerová - Kohútik Zlatý hrebienok

Maja Glasnerová - Kohútik Zlatý hrebienok download free

MP3 1465 mb. | FLAC 1854 mb. | WMA 1642 mb.

Singer: Maja Glasnerová
Album title: Kohútik Zlatý hrebienok
Country: Slovakia
Style: Story
Category: Children's
Rating: 4.7 ✦
Other format: DMF VQF MOD MIDI MP3 AA MMF

Tracklist

1 Máša a medvede
2 Kohútik - Zlatý hrebienok
3 Kohútik - Zlatý hrebienok a zázračný mlynček

Companies, etc.

  • Published By – A.L.I. – none

Notes

1. Máša a medvede
Kde bolo, tam bola, bola raz jedna chalúpka, v tej chalúpke starček, starenka a malá zvedavá Máša, ktorá chcela byť stoj čo stoj veľká, a tak sa napriek zákazu vybrala za starčekom do hory. V hore však zablúdi a dostane sa až k medvediemu brlohu. Od chvíle, ako ju v ňom medvedia rodinka nájde, im musí upratovať, variť a prať. Čo myslíte deti, podarí sa Mášenke ujsť z medvedieho brloha a vrátiť sa naspäť do chalúpky k starčekovi a starenke? Odpovie vám naša rozprávka.

2. Kohútik - Zlatý hrebienok
Kohútik Zlatý hrebienok nažíva v láske a svornosti so svojou sliepočkou Chocholuškou. Jedného dňa sa však stane veľké nešťastie. Kohútikovi zabehne v krku jadierko a začne sa dusiť. Chocholuška sa od strachu oň takmer pominie. Beží za kravičkou, aby jej dala mlečko, tá však chce najprv trávičku od lúky a lúka zasa vodu od potôčika... Chocholuška to vôbec nemá ľahké, no jej dobré srdiečko a láska k Zlatému hrebienkovi napokon zdolajú všetky prekážky.

3. Kohútik - Zlatý hrebienok a zázračný mlynček
Strček so starenkou si pokojne nažívajú vo svojej chalúpke. Jedného dňa im na zem spadne hrášok a ten hrášok začne klíčiť, až vyklíči po samotné oblaky. Starček sa vyberie až na jeho vrch, aby obral struky. Natrafí tam však na kohútika Zlatého hrebienka, ktorý stráži belasý mlynček. Starček si kohútika i mlynček vezme - a dobre urobí. Ten mlynček je totiž zázračný. Ako áno ako nie, na mlynček sa ulakomí aj jeden pocestný pán a starčekovcom ho ukradne. Kohútik im ho však prinesie - napriek všetkým prekážkam a nástrahám - späť.

Info about album Maja Glasnerová - Kohútik Zlatý hrebienok